HABERLER

TÜRKİYE'NİN EN KALABALIK SEKTÖR BULUŞMASI!

UZMANLAR PLATFORM’DA GELENEKSEL SEKTÖR BULUŞMASI!

Araç üstü sepetli platform sektörünün en önemli üreticileri arasında yer alan Uzmanlar Platform, geleneksel olarak düzenlediği yeni yıl kampanyası etkinliklerinin 5’incisini İzmit Kartepe’de 300’e yakın katılımcı eşliğinde gerçekleştirdi

Uzmanlar Platform'un Kartepe’deki fabrikasında gerçekleştirilen yeni yıl etkinliğine platform ve vinç sektörünün önemli dernek temsilcileri, Türkiye'nin farklı noktalarından gelen sektör paydaşları, Uzmanlar Platform'un ihracat yaptığı ülke temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. Kur’an-ı Kerim tilaveti, şehitler için saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan etkinliğin açılış konuşmaları ile devam etti.

Tursun:” Daha çok çalışıp, çabalayacağız”

Her yıl üzerine bir şeyler katarak geleneksel olarak düzenledikleri etkinlik sayesinde Türkiye'nin farklı noktalarından gelen misafirleri ağırlamaktan son derece memnun olduklarını ifade eden Uzmanlar Platform Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Tursun, bu etkinliklerin her yıl düzenli olarak devam edeceğini söyledi. Düzenlenen etkinlik sayesinde müşterilerin satın aldıkları platformların nasıl yapıldığını görme şansı elde ettiklerini belirten Tursun, “Uzmanlar Platform olarak müşterilerimize daha iyi nasıl hizmet verebiliriz diye gece gündüz tüm ekibimizle beraber çalışıyoruz. Eksiklerimiz görüp tamamlamak ve daha kaliteli bir hizmet vermek için yurt dışı fuarlarına katılıyor, sektörel fabrikaları gezip inceliyor, orada gördüğümüz en iyi teknolojiyi burada yerli imalatımızda sizler için uyarlıyoruz. Etkinliğimizi de bilinçli olarak fabrikamızda gerçekleştirdik. Çünkü istedik ki müşterilerimiz gelsin, satın aldığı platformları yerinde görsün, bizleri öyle değerlendirsin” dedi. Konuşmasının son bölümünde yerli imalatın ve yeni nesile meslek öğretmenin önemine değinen Yusuf Tursun, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Çocuklarımızı, eşlerimizi, oğullarımızı ve kızlarımızı fabrikaya bizzat uygulama alanına getirmeye özen gösterelim. Çocuklara teorik eğitim yetmez, uygulamalı olarak bizler destek olalım. Yerli imalata önemli. Bu önemi çocuklarımıza uygulamalı olarak aşılayalım. Çünkü çocuklarımız bu ülkenin geleceği olacaktır. Yarın onların elindedir.”

“Uzmanlar'la ciddi bir ivme kazandık”

Kısa bir süre önce Uzmanlar Platform çatısı altında kurulan ve pazarda başarılı işler gerçekleştiren Uzman Lift'in çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Uzman Lift Genel Müdürü Mehmet Karakaya, firmanın bir yıllık gelişimini ve gelecekle ilgili hedeflerini paylaştı. Karakaya, “50 makine satış hedefiyle yola çıkarak imzalanan Snorkel distribütörlüğü, sene sonunda 205 makine teslimat ve siparişle birlikte totalde 227 makine ile planlanan hedefin 4 katını buldu. Uzman Lift, 2017 yılını başarılı bir satışla tamamladı. Bu kapsamda Uzmanlar Platform'un çatısı altında olmak bizlere ciddi bir ivme kazandırdı. Uzmanlar'a verdiği destekten dolayı teşekkür ederiz.”

Uzmanlar Platform, PLATFORMDER ailesine katıldı

PLATFORMDER Başkan Yardımcısı Saruhan Günaydın ise konuşmasının başında, Tursun’a teşekkürlerini ileterek, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Uzmanlar Platform Türkiye’nin en önemli araç üstü sepetli platform üreticisidir. Uzmanlar Platform bu güne kadar gerek iç pazarda gerek dış pazarda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmiştir. Bizde PLATFORMDER olarak bu markalaşma sürecinde elimizden gelen tüm desteği ve çabayı göstereceğiz. Bu çabanın ilk adımı olarak, Uzmanlar Platform bu yıl itibariyle PLATFORMDER ailesi içinde yer alacaktır. Derneğimizin icra kurulu içinde yer alarak sektörümüze yön verecek, beyin takımı içerisinde bizlerle birlikte sektör için çalışacaktır. Bu vesileyle aramızda hoş geldin diyoruz.”

2017 Yılında %40’lık Pazar Payı ile İmalatta En Büyük Firma!

Uzmanlar Platform Yönetim Kurulu Danışmanı Faruk Aksoy, Uzmanlar Platform’un 2017 başarı değerlendirmesinde: “En Fazla İmalat yapan ilk 2 firma arasına girerek %15 Pazar payına ulaşmış, 30m -45 m arası imalatta ise 2017 yılında %40’lık Pazar payı ile en büyük firma olmuştur” diye konuştu. 2018 yılı gelecek planı için ise şöyle devam etti: ” 2018 yılında ise %50 büyüme planı, 130’u ihracat, 230 platform teslimatı ile imalatta yeni ve ciddi atılımlar planlayan Uzmanlar Platform, aynı zamanda ihracat odaklı planlamalar ile Türk Malını daha fazla ülkeye gururla ulaştırmayı hedeflemektedir.”

Micheal Wrıght’a Plaket

Etkinlikte, dünyaca ünlü Snorkel markasının Türkiye ve Türkiye Cumhuriyetleri distribütörlüğünü yapan Uzman Lift Makine Dış Ticaret A.Ş adına, Uzmanlar Platform Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Tursun tarafından Ortadoğu Satış Direktörü Micheal Wright’a plaket takdim edildi. Wright, selamla konuşmasında, Türkiye’de olmaktan çok memnun kaldığını, iki yıldır Yusuf Bey ve Mehmet Bey ile ortaklığının devam ettiğini, Türkiye’yi sevdiklerini ve başarılarını devamını dilediğini belirtti.

Heyecanlı çekiliş

Konuşmaların ardından katılımcılar tarafından heyecanla merakla beklenen çekiliş bölümüne geçildi. Çekilişte 37 metre talihlisi Maden Vinç'ten Önder Maden, 45 ve 26 metre çekilişinin şanslısı Efeler Vinç'ten Tarık Bayar oldu. Programda ayrıca sürpriz bir çekilişte gerçekleştirildi. Kudüs’e yaptığı ziyaretten çok etkilenen Uzmanlar Platform Yönetim Kurulu Başkanı Tursun, katılımcılarından 3 kişiye Kudüs’ü ziyaret gezisi hediye vermek istedi. Katılımcılarına sürpriz çekiliş yapan Uzmanlar Platform Kudüs çekilişinde 34 numarayla Tuncay Arıcan/Herkül Vinç, 11 numarayla Kemal Öksüz/Öksüzler Vinç, 18 numarayla Yusuf Ergün/Cevher Vinç günün diğer talihlerinden oldu. Son olarak kendi personelini unutmayan Tursun, gerçekleştirdiği çekiliş ile Ar-Ge bölümünde çalışan Ahmet Emanet ve eşine umre hediyesinde bulundu

Satış Sonrası Hizmetler
Müşterilerimizin satış sonrası eğitim,yedek parça tedariği,
platform tamiri gibi konularla ilgili taleplerini karşılıyoruz.
incele

Haberler & Duyurular

13-16 EKİM TARİHLERİ ARASINDA ETİYOPYA'DAYIZ!

DEVAMI

GARANTİ İŞ VİNÇ HT 26.25 PLATFORMU TESLİM ALDI!

DEVAMI

TÜRKİYE'NİN EN KALABALIK SEKTÖR BULUŞMASI!

DEVAMI

UZMANLAR PLATFORM VE UZMANLİFT VİPP 2018 FUARINDA YENİ ÜRÜNLERİYLE BOY GÖSTERDİLER!

DEVAMI

Kalite Politikamız

Uzmanlar Platform 2006 yılından günümüze,Faaliyet Alanımız Olan; Araç üstü ve Römork Tipi Platform İmalatı ve Servis Hizmetleri Sektöründe;
incele

E-Bülten Dergi

2023 Yılı E-Bülten Dergimizi İncelemek İçin Tıklayınız...
incele
Bizi takip Edin